Sipariş ve Teslimat
Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişlerinizin durumunu takip etmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir. "Hesabım" butonunu tıklayarak ya ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz."Hesabım" bölümü altında bulunan "Sipariş Takibi" linkinden siparişiniz ile ilgili detayları görebileceksiniz.
Siparişi verdikten sonra aldığım ürün bana ne zaman ulaşır?
Kredi kartınızdan ödemenin yapıldığına dair banka onayı geldiği, ya da banka havalesi/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız, ücretin hesabımıza ulaştığını gördüğümüz andan itibaren en geç 3 iş günü içinde sipariş verdiğiniz ürün, belirttiğiniz teslimat adresine gönderilmek üzere kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması, kargonun gönderildiği yere bağlı olmak üzere 1-2 iş günü arasında ürünü size ulaştıracaktır. Haftasonu ve resmi tatillerde verilen siparişlerde yine “iş günü” baz alınarak, siparişiniz tatili takiben ilk iş günü içinde işleme alınacaktır.

Kargomun nerede olduğunu nasıl takip edebilirim?
"Hesabım" bölümündeki "Sipariş Takibi" ekranında kargonuzu gönderdiğimiz şirket ve gönderi numaranız hakkında bilgi bulacaksınız. Bu bilgiyi kullanarak kargo şirketinin web sitesinden gönderinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.
Toplu gönderim yaptığımız için gönderilere ait bilgiler aynı gün alınamamakta olup, bu bilgiler gönderinin yapıldığı gece kargo şirketleri tarafından kendi sistemlerine tanımlanmaktadır. Bu nedenle gönderi bilgileri gönderinin yapılmasını takip eden ilk iş gününde Popandpink.com sistemine tanımlanmakta ve tarafınızca "Hesabım" bölümünden takip edilebilmektedir.

Siparişimi gerçekleştirdikten sonra teslimat adresimi değiştirebilir miyim?
Siparişiniz henüz onaylanmamışsa; sitede bulunan telefonumuzdan ya da info@popandpink.com e-posta adresimizden bize ulaşabilir ve isteğinizi iletebilirsiniz. Bize telefonla hafta içinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Bu saatler dışında ve hafta sonu günlerinde ise e-posta adresimize mesaj gönderebilirsiniz.
Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda ise adres bilgilerinde ne yazık ki herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Kargo yetkilisinin getirdiği pakette hasar varsa ne yapmalıyım?
Kargo şirketi yetkilisi aldığınız ürünü size getirdiği zaman paketin hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargoyu teslim alıp kargo yetkilisinin imzalamanızı istediği kağıdı da imzaladıktan sonra, kargo şirketi görevini yapmış, size ürününüzü tam ve eksiksiz teslim etmiş sayılacağı için teslim almadan önce hasar olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Eğer paketin açıldığını ya da hasarlı olduğunu tespit ederseniz, ürünü teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

Hediye paketi istersem ne yapmam gerekli?
Aldığınız ürünü birine hediye edecekseniz ve bunun için de ürünün size hediye paketi içinde gelmesini istiyorsanız, siparişinizi verirken, ödeme aşamasına geldiğinizde ekranda göreceğiniz "Sipariş ile ilgili notunuzu buraya yazabilirsiniz" yazısının altındaki alana bu isteğinizi yazabilrsiniz. Biz de aldığınız ürünü hediye paketi içinde size ulaştırırız.

Ürünü almaktan vazgeçersem siparişimi iptal edebilir miyim?
Verdiğiniz siparişi iptal etmek isterseniz, ürün kargoya verilmeden önce bizesitemizde bulunan telefonumuzdan ulaşabilir ya da isteğinizi info@popandpink.com adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz. Ürününüz henüz kargoya verilmediyse, sipariş iptal işleminiz yapılarak ürün bedeli kredi kartıyla yaptığınız işlemlerde kartınıza; banka havalesi/EFT ile yaptığınız işlemlerde ise hesabınıza iade edilecektir.
Ürün kargoya verildiyse, bu durum iade işlemi prosedürünü gerektireceği için, ürünün ve faturasının sizin tarafınızdan (kargo bedeli de tarafınızca karşılanmak üzere) bize ulaştırılması gerekmektedir. Ürün bedelinin iadesi, ancak ürün bize kullanılmamış ve hasarsız olarak ulaştığında mümkün olabilecektir.
Ürün bize ulaştıktan sonra kullanılmış olduğunun tespiti halinde iade işlemi yapılamamaktadır.

Ürün elime ulaştıktan sonra ürünü almaktan vazgeçersem iade edebilir miyim?
İadenin yapılabilmesi için ürünün kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir. İade işlemi yapmak istediğinizi 5 iş günü içinde bize iletmelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize faturasıyla birlikte ulaştıktan ve tarafımızca kontrolü yapıldıktan sonra ürün bedeli, kredi kartı ile yaptığınız işlemlerde kredi kartınıza; banka havalesi/EFT ile yaptığınız ödemelerde banka hesabınıza iade edilecektir. Ürün iadesi halinde, kargo giderleri size aittir.
Ürün bize ulaştıktan sonra kullanılmış olduğunun tespiti halinde iade işlemi yapılamamaktadır.
 
%100 Güvenli Alışveriş

Sitemizden yapacağınız alışverişler 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ile güvence altındadır.
 
Orijinal ÜrünlerKalite ve rahatlık prensibini ilke edinmiş olup ürünlerimiz %100 orijinaldir.
 
Ürün GarantisiÜrünlerimiz garantimiz altındadır. Şikayetleriniz titizlikle değerlendirilip çözüm üretilmektedir.
 
Ücretsiz KargoHer 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz.