İade ve Değişim Koşulları

Ürünü almaktan vazgeçersem siparişimi iptal edebilir miyim?

Verdiğiniz siparişi iptal etmek isterseniz, ürün kargoya verilmeden önce bize sitemizde bulunan telefonumuzdan ulaşabilir ya da isteğinizi info@popandpink.com adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz. Ürününüz henüz kargoya verilmediyse, sipariş iptal işleminiz yapılarak ürün bedeli kredi kartıyla yaptığınız işlemlerde kartınıza; banka havalesi/EFT ile yaptığınız işlemlerde ise hesabınıza iade edilecektir.

Ürün kargoya verildiyse, bu durum iade işlemi prosedürünü gerektireceği için, ürünün ve faturasının sizin tarafınızdan (kargo bedeli de tarafınızca karşılanmak üzere) bize ulaştırılması gerekmektedir. Ürün bedelinin iadesi, ancak ürün bize kullanılmamış ve hasarsız olarak ulaştığında mümkün olabilecektir.

Ürün bize ulaştıktan sonra kullanılmış olduğunun tespiti halinde iade işlemi yapılamamaktadır.

 

Ürün elime ulaştıktan sonra ürünü almaktan vazgeçersem iade edebilir miyim?

İadenin yapılabilmesi için ürünün kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir. İade işlemi yapmak istediğinizi 5 iş günü içinde bize iletmelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize faturasıyla birlikte ulaştıktan ve tarafımızca kontrolü yapıldıktan sonra ürün bedeli, kredi kartı ile yaptığınız işlemlerde kredi kartınıza; banka havalesi/EFT ile yaptığınız ödemelerde banka hesabınıza iade edilecektir. Ürün iadesi halinde, kargo giderleri size aittir.

Ürün bize ulaştıktan sonra kullanılmış olduğunun tespiti halinde iade işlemi yapılamamaktadır.

 

 
%100 Güvenli Alışveriş

Sitemizden yapacağınız alışverişler 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ile güvence altındadır.
 
Orijinal ÜrünlerKalite ve rahatlık prensibini ilke edinmiş olup ürünlerimiz %100 orijinaldir.
 
Ürün GarantisiÜrünlerimiz garantimiz altındadır. Şikayetleriniz titizlikle değerlendirilip çözüm üretilmektedir.
 
Ücretsiz KargoHer 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz.