Hakkımızda

       

Pop & Pink’in misyonu genç çalışanlarıyla yakaladığı tutkuyu, tasarım ve üretim deneyimiyle birleştirip; yenilikçi, özgün, estetik, üstün kaliteli, rahat, kullanışlı ürünlerini en uygun fiyatlarla pazara sunmaktır.

Bütün dünyada iç giyim modasını belirleyen Paris Lingerie Fuarının 2002’den beri  katılımcısı olan marka; her sezon trendlere, renklere ve yeni satış tekniklerine yön veren moda gurusu Jos Berry’den danışmanlık alarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Fransa, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, İspanya gibi Avrupa ülkelerinde iyi tanınan Pop & Pink, 2010’da aldığı bir kararla Türkiye’de mağaza zinciri kurmaya başlamıştır. 2010-11 sonbahar-kış sezonunda ilk mağazasını açan marka, 2012’de online satışlara da başlamış ve hızla yeni mağaza açma çalışmalarına devam etmiştir. Anadolu ve yurt dışında büyüme stratejisini bayilik vererek gerçekleştirmeyi planlamaktadır.
Pop & Pink; koleksiyonlarında yer alan “sıcak ve seksi” temalı ürünler için Avrupa’nın en üst markasını yaratan Chantal Thomas ile çalışma yapmaktadır. “Genç - sempatik”, “Hamile-Loğusa”, “Çeyiz”, “Anne” vb. temalı koleksiyonlarıyla geniş bir yaş grubuna hitap etmektedir.

Markanın pamuk, viskon, modal, mikro modal, bambu gibi doğal elyaflardan üretilmiş kumaşlardan yapılmış şirin detaylarla süslü, yumuşak tuşeli, yıkanmaya, tüylenmeye dayanıklı, üstün kaliteli ürünleri; Pop & Pink Mağazaları’nda ve www.popandpink.com  online mağazasında müşterisiyle kucaklaşmaya devam ediyor. Kış günlerinin vazgeçilmezi Pop & Pink pijamalarıyla battaniye altında film keyfine; yaz aylarında özel mayo ve plaj koleksiyonlarının güzelliğiyle tatil keyfi ekleniyor…

  
 
%100 Güvenli Alışveriş

Sitemizden yapacağınız alışverişler 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası ile güvence altındadır.
 
Orijinal ÜrünlerKalite ve rahatlık prensibini ilke edinmiş olup ürünlerimiz %100 orijinaldir.
 
Ürün GarantisiÜrünlerimiz garantimiz altındadır. Şikayetleriniz titizlikle değerlendirilip çözüm üretilmektedir.
 
Ücretsiz KargoHer 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz.